Gaukite laikraštį "Reikia" internetu Prenumeruoti

Esu 34 metų buhalterė, turinti 10 metų buhalterinio darbo patirties skirtingą veiklą vykdančiose įmonėse. Teikiu buhalterinės apskaitos paslaugas įvairioms įmonėms nuo pirminių dokumentų suvedimo iki finansinės atskaitomybės pateikimo už einamą laikotarpį.
-Pirminių apskaitos dokumentų vedimas ir išrašymas;
-Personalo apskaita: darbo užmokesčio skaičiavimas, įsakymų, susijusių su personalo apskaita, ruošimas;
-Mokesčių deklaracijos kontroliuojančioms institucijoms: VMI (i.mas), Sodra, Registrų centras, muitinė- intrastatas, statistikos departamentas;
-Pakuočių apskaita;
-Atsiskaitymų kontrolė, tiekėjų/pirkėjų skolų derinimas;
-Atstovavimas kontroliuojančiose institucijose;
-Konsultacijos;
-Fizinių asmenų deklaracijos (metinė GPM deklaracija).
Taip pat sutvarkau apleistą apskaitą už ankstesnius laikotarpius. Nuolatos dalyvauju seminaruose ir mokymuose buhalteriams. Garantuoju atlikto darbo ir konsultacijų kokybę. Dirbu kruopščiai ir atsakingai, todėl ieškau klientų, kurių požiūris į įmonės buhalterinę apskaitą taip pat yra atsakingas ir jiems rūpi kaip yra vedama apskaita.
Turiu nuosavą automobilį, dokumentus galiu pasiimti pati. Darbas papildomas. Apskaitos paslaugas galiu teikti visoje Lietuvoje. Pageidauju dirbti iš namų (nuotoliniu būdu), to dėka taupomi Jūsų pinigai ir laikas.

Kaina: sutartinė

Kontaktai
Vardas Laima
Telefonas 8-687-17206
Miestai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Jonava, Jonavos r., Utenos r., Anykščiai, Birštonas, Biržai, Elektrėnai, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Molėtai, Pakruojis, Pasvalys, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šakiai, Šilutė, Širvintos, Tauragė, Trakai, Ukmergė, Utena, Vilkaviškis, Zarasai